Güncel Adresimiz: www.jokerbet239.com
beIN Sports 1beIN Sports 2S Sports 1Spor SmartbeIN Sports 3beIN Sports 4S Sports 2Eurosport 1Eurosport 2

Fenerbahçe'de Fonseca sesleri

Yeni sezon öncesi teknik direktörlük koltuğunu yabancı bir teknik adama devredeceği kesinleşen Fenerbahçe'de teknik ekip haberleri ciddiyet kazanmaya başladı. Güncel bazı gelişmelere göre AS Roma teknik direktörü Portekizli Paulo Fonseca ile ilgili nabız yoklanmaya başlandı.

Fenerbahçe'de Fonseca sesleri
Fenerbahçe'de yeni teknik adamın kim olacağı büyük merak konusu olurken flaş bir gelişme yaşandı. Roma'dan ayrılacak Paulo Fonseca'nın yardımcılarından Nuno Campos, İstanbul'daki bir atçılık firmasını sosyal medya üzerinden takip etmeye başladı. Bu gelişme üzerine Sarı Lacivertliler'in yeni teknik adamının Fonseca olabileceği dillendirilmeye başlandı.

Fenerbahçe ’de yeni teknik direktör arayışları sürüyor. Sarı lacivertlilerin listesindeki ciddi adaylardan biri de Paulo Fonseca. Roma ile sözleşmesi bu ay sonunda bitecek olan Portekizli hoca ile Fenerbahçe temasa geçti. İki taraf arasındaki görüşmeler devam ederken 48 yaşındaki teknik adamın yardımcısı Nuno Campos’tan hamle geldi.

Nuno Campos, İstanbul'daki bir Atçılık firmasını sosyal medya üzerinden takip etmeye başladı. Ailesiyle birlikte binicilik sporuna ilgisi olan Campos'un bu hamlesi Fonseca ile sarı lacivertlilerin görüşmelerinin olumlu ilerlediği sinyalini verdi.

Paulo Fonseca kariyerinde Porto, Braga, Shakhtar Donetsk ve Roma başta olmak üzere birçok takımı çalıştırdı. Fonseca ile Fenerbahçe arasındaki görüşmelerin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Blog